Prosinec 2015

Přestěhování

25. prosince 2015 v 12:48 | L I L L Y |  Info blogu
Tak a je to tady, nejspíš poslední článek na tomhle blogu. S tímto blogem končím, ale přestěhovala jsem se na blogspot.com, kde se mi líbí, ale zároveň se s ním musím ještě víc naučit. Články co jsem dostala k Vánocům najdete už na tamtom blogu, který najdete zde: sarah-sweet-diary.blogspot.cz . Napsala jsem tam jeden krátký článeček na úvod, kde také prosím o jednu menší radu. Takže se tam prosím podívejte a affs- Tohle je můj nový blog, takže pokud mě máte napsanou jako Lilly, tak si mě napište jako Andy :) Děkuju všem, co sem pravidelně chodili a psali komentáře! Teď je můžete psát na můj nový blog :)

S BOHEM VŠEM!!


Krásné Vánoce! (+DŮLEŽITÉ INFO!!)

24. prosince 2015 v 12:06 | L I L L Y |  Info blogu
Ahoj! Tak už se nám čekání vychrlilo ke konci a je tu Štědrý den :) Už se těšíte na večer? Já strašně moc! :) Chtěla bych vám jen krátce popřát hodně zdraví, štěstí, lásky, pěkné chvíle s rodinou, krásné dárečky... A dobrý start do nového roku! Takže krásné Vánoce všem!!


Je tu ale velká změna. Prosím šechny affs, aby četly dál.


Christmas Edition #3 - Nejlepší vánoční písničky

21. prosince 2015 v 19:35 | L I L L Y |  Tématické články
Ahoj! Je tu zase další článek, který původně měl být ten vánoční speciál, ale sama jsem nevěděla, co do něj vlastně dám. Takže jsem se rozhodla, že ho dělat nebudu. Snad vám to nevadí :) Rozhodla jsem se ale, že se s vámi podělím o moje nejoblíbenější vánoční písničky. Nevím, jestli vás to úplně zajímá, ale pokud ne, tak se na ně koukat nemusíte. Já tyto písničky mám moc ráda :) Určitě mi napište do komentářů, které jsou vaše oblíbené vánoční písničky a proč! Lilly


Christmas Edition #2 - DIY Lentilkové překvapení

19. prosince 2015 v 10:11 | L I L L Y |  Tématické články

♣ 19.12.2015 ♣

Ahoj! :) Po týdnu se vám zase hlásím s vánoční edicí. Minulé to byly tipy na vánoční dárky, které vyvolaly velký úspěch a to mě vážně moc těší!! Přesto, že máte většina z vás už nakoupeno a zabaleno (PŘECI JENOM UŽ ZA 5 DNÍ JE ŠTĚDRÝ DEN!!), určitě se najde někdo, kdo vánoční dárek vůbec ještě nemá. Věci, které budete k tomuto návodu potřebovat, naleznete doma. Kromě lentilek, které hold koupit musíte. Tak jdeme na to! :)


Christmas Edition #1 - Tipy na dárky!

12. prosince 2015 v 12:59 | L I L L Y |  Tématické články

♣ 12.12.2015 ♣

Vítej u dalšího článku. Bude to první článek mé Vánoční edice! Určitě budou v sobotu i v neděli, pokud budu stíhat, tak i ve všední dny. A co to bude dnes? Tipy na vánoční dárky pro tvoji rodinu nebo kamarádky!

Nevíš si rady, co dát svým blízkým k Vánocům? Klikni na "Celý článek" a dozvíš se víc! :)


♣7.12.2015♣

11. prosince 2015 v 21:03 | L I L L Y |  Můj deník
Ahoj! Je tady ZASE Lilly! :) Něco se zase stalo, tak bych vám to ráda sdělila :)
První a poslední věc je ta, že jsem jaksi skončila s youtubem. Videa jsem označila jako soukromá, natáčet přestala. Proč? Nebaví mě to, nemám nápady, točím přes mobil a taky je mi 11, což taky obnáší, že bych na youtube nemusela být moc "uctívaná". Další dobrý důvod je ten, že kdyby se má videa dostala do rukou těch, které nemůžu ani vidět (různí STARŠÍ lidi na škole, hlavně sedmáci, osmáci a deváťáci), tak bych to asi nepřežila. Za pár let to zkusím, až budu trochu starší. Bude to určitě mnohem lepší :)

Vánoční TAG

6. prosince 2015 v 15:41 | L I L L Y |  Tagy


Protože mám teď vážně náladu na blogování, chci zvětšit aktivitu a úspěchy blogu, máte tu opět další článek. A protože je dneska druhá adventní neděle, vezmeme zapalovače (nebudeme podpalovat barák!!), ale je čas rozsvítit druhou svíčku na adventním věnci:) A aby jsme měli nějakou tu vánoční "náladu", budou tady poslední dobou vánoční články. Ty zakončím článkem "Co jsem dostala k Vánocům". Tedy pokud o něj bude zájem! :)

CELÝ ČLÁNEKREKONSTRUKCE!

5. prosince 2015 v 14:06 | L I L L Y |  Info blogu
Ahoj, tady zase Lilly :) Dneska je Mikuláš, těšíte se? :D Nejsem zase žádný mimino, takže zpívat před "Mikulášem" nic nebudu. Ale snad taky něco dostanu :D Dostala jsem adventní kalendář - ne, vážně na to NEJSEM velká. A už jsem snědla snad polovinu těch čokolád ... Najde se tady taky někdo takový? :D

Jinak dneska natočím nějaké vánoční video. Vůbec nevím co to bude. Tipy na vánoční videa pište prosím do komentářů! :)

A teď k té hlavné věci. CHCI BLOG ZREKONSTRUOVAT (hrozný slovo :D) Vymažu pár těch affs (nebojte se, vážně jenom některý a ty, co tady snad půl roku nebyly, nebo mě jejich blog nezajímá nebo prostě nebaví). Objednám nový design, přerovnám rubriky, budu se snažit být aktivnější, aby sem aspoň někdo chodil. Přerovnám menu, kraviny vymažu a tak. Jenom jsem vám to chtěla oznámit :)

PS: Když si tenhle článek čtete, nejspíš už mám ty affs přerovnané. Koukněte se do menu, aby jste věděli, jestli tam patříte :)