Listopad 2015

Ask Šári #1 :)

29. listopadu 2015 v 18:15 | L I L L Y |  Videa
Ahojkyyy! :) Tak tu máme další video :) Je to ask #1. Možná se divíte, že už jsem točila Zeptej se, ale to nešlo pak spustit a tak jsem to musela smazat. Takže budou asky :) Otázky mi klidně pište do komentářů. A příště se těšte na návody na vánoční dekorace do pokoje, už to mám natočené i sestříhané :) (Vyjde cca za 4 dny) Užijte si video a první adventní neděli!
Vaše Lilly



PS: Znáte někdo nějakou dobrou grafičku? Chtěla bych si objednat vánoční design. Díky moc :))


TAG Co dělá mě mnou

17. listopadu 2015 v 11:01 | L I L L Y |  Videa
Tak a máme tu zase nové video :)
Tentokrát tag co dělá mě mnou! Užijte si ho :)


Děkuju, jestli jste se podívali!! :) Vážím si toho :)) A pište mi sem otázky, ať pak můžu někdy natočit ask video :)) (To zeptej se se nepočítalo jako ask video!) Pište kolik chcete, hlavně ať jich mám hodně! A pokud chcete, abych na ní odpověděla vve videu, dejte za ní #AskŠári ! :)) Děkujumoc!!:))

8.11.2015 - Jiný nadpis nedávám :D

8. listopadu 2015 v 9:59 | L I L L Y |  Můj deník
Ahojkyyy!
Po čtyřista padesáti sedmi staletích je tu opět můj deník. A názvu se nedivte, vážně jiný nedávám. Ani nevím, proč tenhle článek píšu. Možná se potřebuju vykecat. Já vlastně nevím. Poslední dobou mi přijde, že nevím skoro nic. Mezi tím, než si vzpomenu, co jsem vlastně chtěla, vám chci napsat jednu menší věc. Nakonec si laylout měnit nebudu, tedy z těch, co jste hlasovali. Byly hezké, ale já si radši nechám udělat nějaký na "míru". Do té doby tady bude ten modrý. Upřímně, ani ten podzimní se mi nelíbí. Smějící se

Toť k tomuhle. Jedeme dál. Jak říkám, potřebuju se spíš vykecat, takže jestli vás to nezajímá, docela to i chápu. Teďka mě štvou moje "finance". Možná se mi budete smát, já vím. Ale nemám peníze na vánoční dárky. Klidně se mi smějte nebo já nevím, ale budu muset hodně šetřit - a taky vyrábět. Takže určitě bude DIY na jeden úžasný vánoční dárek, kde koupíte tak maximálně lentilky. Většinu svých peněz jsem utratila za mobil a kdyby mi rodiče ani trochu nepřispěli, byla bych v háji ještě víc. Možná je to poslední, na co bych teď měla myslet, ale já s těma Vánocema vážně nevím co dřív... Jsou až za měsíc, možná to moc hrotím, kdyžtak napište. Uklidnit se dokážu. Ale víte, co mě štve nejvíc? Že už v říjnu jdou reklamy v televizi na vánoční dárky, u nás v hradeckém Futuru mají ozdobený vánoční stromeček, všude svítící soby a vevnitř hrajou koledy a dokonce tam visí obří vánoční ozdoby.

Zpátky k těm penězům. Když to tak počítám, tak budu obdarovávat tak asi 13 lidí. Minulý rok jsem měla stejný problém, protože minulý rok jsem si kupovala taky mobil. Jenže ten se teďka rozbil. A navíc tamten jsem si koupila v říjnu, takže listopadové kapesné mohlo připadat na vánoce. Jenže teď to listopadové kapesné připadá na mobil. Kdybych z těch peněz, co teď mám, dávala dárky, všichni by měli něco hodně velkého. Ale bohužel to nejde.
Budu muset hodně vyrábět. Nějak to snad zvládnu... Měli jste podobný problém i vy?

A teďka poslední věc. Š K O L A. Vážně jsem netušila, že to bude takhle zlé. Z češtiny mám za čtvrtletí 2-3, protože tam mám pětku, dvě čtyřky a nějakou trojku. No já nevím, co mi je. Možná jsem to malinko zkasila, no. Ale ta učitelka taky šíleně známkuje, to mi věřte. Ale stejně nevím, co mi je... Vždycky jsem se učila dobře. Možná to se mnou s nástupem na druhý stupeň tak nějak zamlátilo. Tam se nemůžete chovat jako dítě. I kdybyste chtěli. Prostě tam to nejde. Naše učitelka na občanku + češtinu je tak příšerná, že bych ji nejradši vyhodila z okna. Dělá, jako kdybysme měli být Albert Einstein. Nepřeháním, vážně. Je to nejpčísnější a nejhorší učitelka na škole. A učí nás každý den. Plus ještě tělocvikářka, kterou bych vyhodila z okna dvojnásobně ...

A prý k nám učitelé chodí neradi. Je nás ve třídě 29, ještě minulý rok nás bylo 18. Jsme prý šíleně zlobiví, furt kecáme a já nevím co všechno. Je to dost možné, protože kluci v naší třídě ... Tam mi vybouchne hlava z nich. Pouští tam písničky a dělají, že umí úplně megasticky zpívat. Kreslí na tabuli já nevím co všechno. Furt se perou, honí a takhle dokolečka. A aby to nebylo jenom na kluky, i pár holek je takových. Třeba jedna holka, co měla odklad (ano, je to Karolína, jestli si pamatujete, jak jsem o ní psala) chodí do školy zmalovaná- tzn. má oční linky až já nevím kde. Ani jednou neměla domácí úkol. Vážně. Chápu, je to její věc, ale kazí pověst třídy. I když jí máme zkaženou už dost ...

No nic, právě jsem zjistila, že šíleně spěchám, takže omluvte moje chyby v tomhle článku. Určitě napište nějaký komentář, ráda si ho přečtu. Já teda vážně musím letět, pa!

Vaše LILLY

Statistika 26.10. 2015 - 1.11. 2015

3. listopadu 2015 v 20:38 | L I L L Y |  Info blogu
Ahoj!
Možná si hnedka budete říkt ... Cože? Proč statistika? Já teda statistiky na blog moc dávat nechci, někdo by si to mohl vzít jako vychlubování. Každopádně teď jste mě opravdu mile překvapili! Hlavně v pondělí... vážně vám moc děkuju! :) A taky děkuju za 4000 návštěv. Moc si toho vážím!!!

Pondělí54
Úterý39
Středa40
Čtvrtek19
Pátek40
Sobota26
Neděle42
Celkem260

Ještě jednou moooc děkuju!
Vaše Lilly!