Říjen 2015

Nejlepší kabátek?

30. října 2015 v 16:09 | L I L L Y |  Info blogu
Ahojky,

brrr.... Je tu ale zima :D taky u vás nesvítí sluníčko, co? Tma už ve čtyři... Ach jo :(Vždycky si myslím, jak už je pozdě, přitom je teprve třeba pět hodin odpoledne. Ale jednu výhodu o má - můžu se dýl vyspat! I když to vlastně ani nevnímám ... :D
A teď už k tématu. Chtěla bych dočasně nějaký pěkný laylout (asi tak do prosince, pak bych změnila na vánoční) a byla bych ráda, kdybyste mi pomohli. Na webu zkusdess.blog.cz jsem si vybrala nejlepší laylouty, které by se mi líbily, ale nemůžu si žádný vybrat. Tak jsem se rozhodla, že by to jednou mohlo být podle vás. Vyberte co chcete, všechny jsou krásné :D A odpovědi typu : "To nejde vybrat", "nevím" nebo "Je to na tobě" mi vážně moc nepomůžou. Prosím napište jeden laylout, který se vám líbí nejvíce. Nebo hlasujte docela v anketě! :) (Pro náhled klikněte u layloutu na slovo náhled, jen kdybyste nevěděli :D).

CELÝ ČLÁNEK


Očekávání VS. Realita | w/ Míša

28. října 2015 v 8:21 | L I L L Y |  Videa

Ahoj! Konečně tu po měsíci máme nové video s mojí kamarádkou Míšou! Tentokrát je to očekávání VS. realita, jak jste možná poznali textem i fotkami z miniatury. A tak doufám že se video bude líbit a užijte si ho!!! :)Téma týdne: "10 důvodů, proč..."

24. října 2015 v 14:18 | L I L L Y |  Tématické články

9+1 DŮVODŮ, PROČ ...


http://4.bp.blogspot.com/-jObInwj__3U/VEPSvoPyZoI/AAAAAAAAFJs/fmVJBvqFeWU/s1600/Red-autumn-morning.jpg

... SI OBLÍBIT PODZIM!

 1. Podzim je skoro nejbarevnější roční období. V létě je sice ovoce a na jaře rostou rostliny, ale podzim má barvy nejkrásnější.
 2. Večer při zapadu slunce u jezera mezi krásně obarveným listím.... co víc si přát?
 3. Když je podzim, nemusíme se nabalovat jako vánoční stromeček.
 4. Není ani moc teplo, ani moc zima.
 5. Mění se čas - déle spíme.
 6. Listy- oranžové, hnědé, červené a žluté. Krásná kombinace, nemyslíte? :)
 7. Halloween. Já ho sice neslavím, ale moc ráda tvořím s dýněmi.
 8. Zvířata. Není nad to vidět pod spadaným listím roztomilého a malého ježečka.
 9. Nápoje. Já teda miluju si uvařit teplý čaj nebo udělat hořkou čokoládu, zachumlat se do deky a psát článek nebo se koukat a film - jako zrovna teď!:)
 10. a ten plusový + za chvíli budou Vánoce. :)))

A proč (ne)máte rádi podzim vy? :))
Lilly

SuperStar 2015- Dalibor Slepčík

19. října 2015 v 19:01 | L I L L Y |  Zábava
Nejspíš znáte nebo sledujete SuperStar. Já se na ní koukám moc ráda, na tyhle soutěže typu SuperStar, ČSMT nebo Xfaktor se dívám ráda:) Největším idolem SuperStar jsou sourozenci Slepčíkovi, hlavně Dalibor Slepčík. Spoustu lidí štve a nesnáší ho, ale víc je lidí, kteří ho zbožňují.V tomhle článku se budu snažit vám ho trochu přiblížit :)

Jméno: Dalibor Slepčík

Narození: 29.2.2000 (Ano, jsou mu tři roky:D)

Znamení: Ryba (jako já:))


Na castingu SuperStar porotce ohromil. Sám neví proč :D Myslíte, že umí zpívat?


Po castingu postoupil do supervýběru. Tam se mu ale udělalo špatně, přesto zazpíval písničku jako jeden z nejlepších. Učit se po půlnoci text, který musíte za chvilku zazpívat a ještě když je vám tak špatně, není zrovna příjemné. Myslíte, že to zvládnul i teď?


Postoupil i dál. Následovali duety. Měl štěstí, protože mu do duetu přiřadili zrovna jeho sestru- Sabinu Slepčíkovou. Na tom vážně nic nepokazili! Myslíte, že postoupili oba i dál?Ano, postoupili :D Následovalo semifinále, které má za s sebou jenom Dalibor. To už bylo naživo. Líbilo se vám to?


Toto je fotka těch kluků, co postoupili. Ano, je mezi nimi i Dalibor. Co myslíte, zaslouží si to? Příští týden v neděli bude semifinále holek :) Budete se koukat?

SuperStar 2015 - Čtyři semifinalisté SELFIE - 2

Lilly

Chci se vás zeptat... ?

16. října 2015 v 18:23 | L I L L Y |  Info blogu

Hello.

Jsem tu zpět! (Vážně?)
Jo, ano, vážně.

Tenhle článek je spíš narychlo, neberte to nějak vážně. Anebo to spíš berte hodně vážně. Chtěla bych vám položit několik otázek. Ještě předtím, než se začnu vyptávat, vás chci poprosit o jednu věc. Ti, kteří má videa sledují jen na blogu, si mě prosím přidejte do odběrů ZDE. Pokud samozřejmě máte účet. Nebudu už všechny videa dávat sem, tak bych byla ráda za každé kliknutí na tlačítko odebírat, které najdete na mém kanále ještě jednou po kliknutí SEM. Opravdu jsem za každý odběr nesmírně vděčná. Nemůžu uvěřit, že na to tlačítko někdo klikl "už 40x. Tak to prosííím udělejte i vy, pokud je to možné :)
A teď tedy jdeme na otázky:

 1. Chcete rubriku recenze? O čem hlavně (knih, filmů... co vás napadne, vážně cokoliv!!! :))
 2. Chtěli by jste soutěž za 3500 návštěv na blogu? Pokud ano, tak se musíte přidat. Jestli se nepřidáte, tak napište ne. Nebudu jí dělat, když o to nemá nikdo zájem -jako minule :)
Tak, a je to už všechno. :)))
LillyTéma týdne: "Schopnost lišit se"

10. října 2015 v 23:28 | L I L L Y |  Tématické články

Obdivuji děti/lidi, kteří dokáží být odlišní. Jen někdo to dokáže, jen někdo dokáže být svůj a ne takový, jako všichni ostatní- jak se říká: mean stream. Mnohdy jsou pak objetí šikany. Jenže vždycky to tak být nemusí. Udělala jsem si rozhovor s Viky, mojí spolužačkou, která opravdu odlišná je. Ale nikdo se jí za to nevysmívá.


http://3.bp.blogspot.com/-YFxKybL-m-k/VMaZVmiim5I/AAAAAAAAT1w/Yz4EAOCn0DY/s1600/tumblr_n6hv9vwi5P1syxbjco1_1280.jpgBleskovka č. 4

10. října 2015 v 10:44 | L I L L Y |  Bleskovky
Po dlouhé době jsem se rozhodla udělat bleskovku! Tak snad si ji užijete :)
 1. Jak se daří ve škole?
 2. Chodíš na nějaký kroužek? Jaký?
 3. Co nejraději děláš o víkendu?
 4. Co chceš, abych natočila?
 5. Tvoříš ráda?
 6. Máš ráda ve škole výtvarku?
 7. A třeba češtinu?
 8. Jaký je tvůj nejoblíběnější zpěvák/zpěvačka/kapela ?
 9. Umíš Cups? Neboli hrát na kelímek?
 10. Těšíš se na Vánoce?

TAG - School

5. října 2015 v 17:55 | L I L L Y
Ahojte! Řítím se ze školy a z kroužků domů, abych pro vás mohla napsat článek :D A to se ještě musím učit, zítra máme dvě písemky.... :(( Když už jsme u té školy- Růžová růže mě zatagovala do tagu o škole. Tak jsem se rozhodla ho udělat :) A zataguju ...Jeri, Kateřina. a Pixie :)

 • Jak si zatím vedeš?
No, tak jedničky a dvojky. Mám ale i pětku, kvůli jedný učitelce. Ti, kdo jsou na druhém stupni to určitě znají Zamračený
 • Chodíš na gympl?
Ne. Jsem na základce.
 • Do jaké chodíš třídy?
Chodím do 6.A.
 • Máš nějakou poznámku?
Naštěstí ne, ale že jich bude... Plačící
 • Oblíbený učitel?
Asi nikdo Smějící se Nevyšly na nás zrovna nejúžasnější učitelky... I když naše třídní je strašně hodná, hodiny s ní jsou fakt příšerná nuda. Spíš si to říká pro sebe, než pro nás. :))
 • Oblíbený předmět?
Angličtina a možná ještě matematika.
 • A neoblíbený?
Dějepis, čeština, zeměpis, fyzika, občanka. Většinu těchto předmětů nemám ráda výhradně kvůli učitelům :)
 • Jak vaří u vás v jídelně?
O proti tomu, co vaří mým kámoškám na gymplu, je to fakt příšerný. Něco se ale jíst dá.

KONEC TAGU

Budu se na vás těšit zase někdy příští týden, nebo možná ještě tento :) a PaPá!