Jak si ozdobit sešity na nový školní rok? + SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ SEŠIT!!!

30. srpna 2015 v 18:05 | L I L L Y |  Tipy, rady a návody

A h o j !

Jsem strašně ráda, že se poslední dobou dozjíždí dubrika "Tipy, rady a návody" ! A jelikož mě psát DIY pro vás ohromně baví (i když je to strašně pracné, takže doufám, že si toho vážíte :) , tak jsem se rozhodla, že dneska napíšu článek - jak si ozdobit své sešity do školy. Nakonci článku bude i soutěž, budu ráda za jakoukoliv účast!!!
A teď jdeme na samotný článek. Z youtube možná znáte DIY Back to school, ale pokud ne, vůbec nevadí. Za dva dny se totiž jde do školy a proč místo obyčejných mean stream sešitů nemít originální, vlastnoručně vytvořené? :)

1. Návod: Trojuhelníky všude, kam se podíváš!

Potřebujeme: barevný nebo bílý papír, lepidlo, nůžky, časopisy, barevný papír na jmenovku

Vezmeme si náš sešit a bílý nebo barevný papír. Vezmeme si lepidlo a polepíme obě strany sešitu a papír nalepíme. Já jsem zvolila modrý papír. Teď už stačí vzít do ruky lepidlo, nůžky a tvoje oblíbené časopisy! Z časopisů budeme vystřihovat obrázky do tvaru trojúhelníku, které postupně na sešit nalepíme. Ale pozor, všechno pravidelně! Ne že jeden trojůhelník půjde na houby do lesa :) Upozorňuji vás, že to chvilku zabere, mně to zabralo necelou hodinu ;-) Potom už můžeme jenom vystřihnout jmenovku, na které uděláme pravítkem a fixou nebo perem, propiskou (doporučuji černou tenkou fixu) uděláme linky, kolik potřebujeme. Pak doporučuji ještě napsat číslo sešitu a je hotovo! :-) Můj sešit podle tohoto návodu vypadá takto:

2. Návod: Elegantní černobílá


Potřebujeme: černou tenkou fixu, bílý papír, barevný papír na jmenovku, malířskou pásku (najdete v tesco) nebo washe pásku, nůžky a lepidlo :-)

Opět vezmeme náš sešit a nalepíme na něj bílý papír na obě strany sešitu, jiný se snad ani nehodí. Potom vezmeme malířskou pásku nebo washe pásku nebo jakoukoliv jinou, ale hlavně ne izolepu! :-) Vezmeme si tedy tu naší pásky a vytvoříme z ní trojůhelník, rovný! Potom jednoduše vezmeme černou fixu a jdeme dělat čáry, klidně i přes pásku. Uděláme čáry svislé a vodorovné, nemusí být podle pravítka ;-) Je lepší jich udělat víc, je to hezčí. Potom jenom pásku odlepíme a trojůhelník je krásně rovný! Vypadá to opravdu úžasně :-) Potom jenom stačí udělat jmenovku s linkami a napsat číslo sešitu jako u toho prvního. Někomu možná přijde sešit prázdný, ale mě přijde neuvěřitelně krásný! Můj sešit podle tohoto návodu vypadá takto:


Tento návod nezabere tolik času, jako ten první a také se mi více líbí.

Pokud jste postup nepochopili, mám pro vás i video, které jsem našla na youtube od youtuberky jménem Sparkles :-) Je tam sice návodů víc, ale tento tam také je.Snad si alespoň někdo z vás s mými nápady něco vytvoří! Fotky vašich sešitů mi posílejte na email sarka.neskudlova@seznam.cz , ráda se podívám! Pokud budete aktivní a budete mi fotky posílat, udělám soutěž o nejhezčí sešit s těmito tématy! Vítěz dostane diplom a třeba i nějaké opravdové ceny! :-)
Pokud by jste se chtěli zúčastnit, napište do komentářů:
1. Jméno, blog
2. Který sešit budeš dělat?
3. Už si odeslal/a obrázek na můj email?
4. Souhlasíš s pravidly?
PRAVIDLA:
Do soutěže můžete poslat maximálně jednu fotku sešitu
Fotka nesmí být zkopírovaná a musí patřit vám
Sešit musí být vyroben podle návodu číslo jedna nebo číslo dvě
Snad se aspoň někdo zapojí, budu se moc těšit na vaše sešity!! :-)
Bye, bye! your Lilly :-*

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terezka Ohnsorge Terezka Ohnsorge | Web | 31. srpna 2015 v 12:20 | Reagovat

Je to opravdu moc pěkné, kdybych si nedělala zápisky do notebooku, tak si určitě nějaký sešit takhle ozdobím ! :)

2 Pixie Pixie | Web | 5. září 2015 v 13:15 | Reagovat

TROJUHELNÍKY!!!! Vidíte to také ? moment čím vidíme ? OKEM!!! https://www.youtube.com/watch?v=PJLSzsEjpWM

3 ginger-blueberry ginger-blueberry | 10. září 2015 v 20:48 | Reagovat

Hezké nápady ;). Já si sešity většinou moc nezdobím (neboť jsem na to moc líná), spíš dbám na obaly a to, jak to vypadá uvnitř. Mimochodem super blog, líbí se mi, jak ho máš udělaný :). Koukni i na ten náš ;).

4 Brandonutibe Brandonutibe | E-mail | 17. října 2017 v 19:29 | Reagovat

Klulydexi
Хочу купить в интернет магазине <a href=https://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>женские кошельки</a> карра, Где рядом купить avon каталог 2010 <a href=https://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>женские кошельки</a> фото

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama