Červenec 2015

Telefonáty - Rodiče VS. kamarádi

30. července 2015 v 14:22 | L I L L Y |  Ostatní články ♥
Ahoj, je tady moje další video :-) Tentokrát zábavné, jak probíhají moje telefonáty u rodičů a jak u kamarádů. A jak probíhají u vás? Porovnejte! :-) xD

PS: Když si pouštíte video, tak dole u videa máte možnosti: stopnout, zvětšit, hlasitost atd. Vedle nápisu YouTube je takové kolečko či matička. Na tu klikněte a klikněte na možnost 480p, aby byla kvalita lepší :)PS: Moje ranní rutina pro víkend a prázdniny (video) jsem smazala, natočím jej znovu a pak ho dám do předpředešlého článku :)

Dovolená v Řecku 2#

29. července 2015 v 21:11 | L I L L Y |  Můj deník
Aloha u dalšího článku! Dneska vám jen tak rychle shrnu, jak se máme v Řecku. Přece jenom v pátek odlítáme :( Ale zase se taky těším domů. Fotky budou, akorát nemám fotky jak jsem já u moře, ale mám jenom takové záběry a málo fotek. Ještě se pokusím něco nafotit na mobil, ale moc toho nebude. Budou to spíš místa, kde jsme byli, ne já. Možná, že se tam taky někde najdu, moc nevím.


Nijak se toho moc nezměnilo. S Bellou jsme se trochu víc skamarádily :D A jinak je všechno fajn, chodíme k moři, i do bazénu. V hotelu je to super, chození po městě se mi tu taky strašně líbí :) Mají tu spoustu krásných suvenýrů, na co byste u nás v životě nenarazily. Docela jsem si zvykla na palmy, takže nevím, jak se tady u nás smířím se smrky :D Těch deset dní mi uběhlo, ale zároveň jsem si tu zvykla a taky mi to přijde docela dlouhá doba, já sama nevím :D A jak se máte vy? co se u vás v Česku děje? :D

Tak to je asi vše. Opravdu jsem to rychle zhrnula, ale teď se mi nechce moc nic psát. Fakt se vám omlouvá, vím, že je to krátké a furt se vymlouvám. Příští článek bude Otázky pro Lilly 2#, takže se těšte, až zodpovím na vaše pokládáné dotazy! ;-)
Bye, bye! Your Lilly! :-*

DIY - Vlastní balzám na rty (GALAXY)

25. července 2015 v 14:56 | L I L L Y |  Tipy, rady a návody

Ahojky,


tenhle článek bude spíš pro parádnice, které by chtěly vlastní balzám na rty, který bude vypadat jako vesmír, čiže galaxy. Bude jemně barvit, takže se nebojte, že bude mít modré nebo fialové rty :D Pokud vám to přijde moc holčičí, nemusíte číst dál :) Je to jednoduché a když to zvládnu i já, tak pochybuju, že to nezvládnete VY. Tak, můžeme jít na to !

♫ SARA SANDEVA - Hvězda z gymplu ♫

24. července 2015 v 0:00 | L I L L Y |  Zábava

Ahojte,


znáte Saru Sandevu? Je to herečka známá díky své roli Nikol v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Je to můj největší vzor ze všech a v tomto článku se vám jí budu snažit přiblížit :)


Ž I V O T O P I S

Sara Sandeva je pochází z hlavního města Skopje v Makedonii a do České republiky se přistěhovala s rodinou v roce 1998. Herectví se věnuje už od svých šesti let a prvním rokem studuje hereckou konzervatoř. Na prknech divadla La Fabrika ji můžeme vidět v inscenaci Pěna dní. Na televizní obrazovce se poprvé objevila v seriálu Gympl s (r)učením omezeným na TV Nova. Zde hraje Nikol Matulovou, dívku s ASP (aspergerovým syndromem).
  • VĚK : 18 let
  • DATUM NAROZENÍ: 25.6.1997
  • VÝŠKA : 165 cm
  • ZNAMENÍ : Rak
  • VÁHA : 51 Kg
  • BARVA OČÍ : Zeleno - modrá
  • VELIKOST BOT : 39F O T O G R A F I E


http://img.blesk.cz/img/1/full/2340536-img-sara-sandeva.jpg http://www.kamoska.cz/obrazky/nepovazuji-se-za-popularni-holku-rika-sara-sandeva.jpg
http://files.sara-sandeva.webnode.cz/system_preview_detail_200000009-02c5504b8a-public/578371_190294871106903_1395874448_n.jpg http://media.super.cz/images/top_foto1/0305000006600372/ZhxeRnx_Lkny8Vu_FJ-jaA/5177b8ebd08863f9a0530100-71198.jpg?20150217140934&size=539


http://www.protisedi.cz/sites/default/files/imagecache/slideshow_image/Baby%20Ole%2526Sara%20Sandeva%20(5%20of%2048).jpg http://www.baby-ole.com/images/news/S%C3%A1rouSandevou/00/Baby%20Ole&Sara%20Sandeva%20(17%20of%2048).jpg


Tak zase u dalšího článku!

Bye, bye! Your Lilly :-*

Dovolená v Řecku 1#

22. července 2015 v 12:58 | L I L L Y |  Můj deník

Ahojky,


vítám vás opět u dalšího článku :) Jelikož jsem v Řecku, chtěla bych se s vámi podělit o svoje zážitky. Jak jsme letěli, jaké to tady je, co je tady pěkné, co se mi tu nelíbí a podobně. Snad se vám článek bude líbit :)


Dne 20.července jsem si balila, jelikož jsme den potom jeli do Řecka k moři do města nebo pláže Naxos. Měla jsem plný kufr. Dne 21.července jsem vstávala asi v šest hodin, jelikož jsme museli ještě všechno zkontrolovat a pak jet autem na letiště do Prahy. Vůbec se mi nechtělo vstávat, asi to znáte, prostě prázdniny. Ale nakonec jsem vstala xD O půl jedenácté letělo z Prahy letadlo. Ještě před odletem nám kontrolovali kufry (nesmíme tam mít vodu nad 100ml). A pak hurá do Řecka.


Let trval 2,5 hodiny, letěli jsme bez zastávek. V letadle jsem si dala špagety a nějaké pití, to mi stačilo. Hodně jsem si četla časopis jo a taky byla na notebooku :D (že byl signál a že jsem vůbec mohla :D). Když jsme doletěli, zastavilo to na letišti poblíž Naxos. Šli jsme se ubytovat do našeho hotelu, který byl hned u pláže. Byl krásný, útulný, příjemný. Jo a jak už to tak bývá, byl taky dost drahý :/. Měli jsme mooc hezké pokoje s koupelnou, opravdu byly moc pěkné. Zde je náš hotel:

http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/02/83/15/ba/astir-of-naxos.jpgDo bazénu chodíme večer, to je nejhezčí. K moři chodíme většinou ráno a odpoledne. Jinak pojedeme jednou na výlet a budeme chodit i po těch malých krámkách, aby jsme si něco koupili. V hotelu budou také akce i s občerstvením. Jsou tam i nějací česi a seznámila jsem se s jednou milou holčinou, jmenuje se Hanka, takže tím tě zdravím :) zatím se mi tu moc líbí.Na pláži už jsem se trochu opálila a opalovat se ještě budu (jsem bílá jako stěna :D) Na pláži je to super. Je tam ve stánku moc příjemný pán a ten nám dělá koktejly. U pláže jsou i takové skály, po kterých ráda lezu. Určitě pak vám dám nějaké fotky :) Moře je čisté a krásné. Za skalami je ještě přírodní rybník, který sice čistý není, ale je to prostě rybník, kde se lidi mohou koupat. Tady jsou fotky naší pláže:

http://www.naxosimperial.com/photos/45.jpg


http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/00/12/34/fd/naxos-aliko-beach.jpg


http://www.naxos-island.tv/images/news/naxos-beach-hotels-foinikas.jpg


Určitě vám ještě nějaké informace dám. Moc se mi tu líbí, je to snad nejkrásnější dovolená, kde jsem kdy byla. Snad si dovolenou a prázdniny užíváte minimálně stejně jako já :) Taky jsem ráda, že jsem mohla zvýšit aktivitu.
PS: Vytvořila jsem nový design, ten starý mě už omrzel. Snad se vám bude líbit, chtěla jsem, aby byl hlavně dost letní. :)

Bye, bye! Your Lilly :-*
lilly-diary.blog.cz

Vyřazování AFFS

22. července 2015 v 7:00 | L I L L Y
Ahoj, vítám vás u dalšího článku. Jelikož affs moc neobíhám, rozhodla jsem se, že některé affs vymažu. Je mi to moc líto, jestli někomu zkazím den nebo radost. Jestli na to nejste připravení, radši si to přečtěte někdy jindy. Nechci nikoho odkopnout, to vůbec ne. Dělám to kv§li sobě. Někdo sem vůbec nechodí, něčí blogy se mi nelíbí. Teď to ale změním, proto některé affs na dobu neurčitou vyřadím.
Vymazávám: Kirja, Clara, Little Monster, Crazy Cloverleaf,

Zůstává: Mishelle Kap, Vladěnka, Vejisek72, Pixie, Bezejmenná, Aňule, Karin, Terezka OhnsorgeOmlouvám se, že jsem k jménům nedala odkazy. Blog zase blbne, a to nejen mně. Je to fakt strašný. Napíšu článek a napíše mi to, že už existuje. Přitom patnáct minut prohledávám všechny složky i v rozepsaných a smazaných s pocitem, že jsem ten článek určitě nepsala. Blog.cz už mě fakt naštval ... Píšu se hodinu s článkem a pak tohle! Hrůza...


Bye, bye! Your Lilly :-*
lilly-diary.blog.cz

Otázky pro Lilly #1

20. července 2015 v 21:23 | L I L L Y |  Ostatní články ♥

Ahojte,


vítám vás u mého dalšího článku. Dneska to bude první díl Otázky pro Lilly. Dolů do komentáře mi můžete položit otázky, co vás zajímají. V příštím článku na ně pak zodpovím :) Tak jo, jdeme na to!1. Otázka: Máš nějaký hudební nebo herecký vzor?
Můj vzor snad největší na světě je osmnáctiletá česká herečka Sara Sandeva. Od té mám i podpis :) Můžete jí znát jako Nikol ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným. I když ve své roli Nikol je úplně jiná, mám jí strašně ráda. Je prostě fantastická! :)

2. Otázka: Skromnost nebo upřímnost?
To je těžká otázka. Jak se to vezme. Mám ráda skromné lidi, jako asi každý. Když mi někdo něco řekne upřímně, vím, co od něho mám očekávat. Je to těžké, ale zvolím asi skromnost :)

3. Tvoje sláva "tagů" ?
Ano :D Tagy můžete znát hodně z youtube. Nevím, třeba už tagy někdo na blogu rozjel. Jenže mě jednou napadlo tag udělat na blogu. Zatagovala jsem další a další, a teď už to zná hodně lidí :) Jsem za to nesmírně ráda.

4. Tvoje oblíbené seriály?
Tak oblíbený seriál je rozhodně Gympl s (r)učením omezeným, Simpsonovi... Jeden čas (asi měsíc) jsem koukala na Ordinaci v růžové zahradě, ale ta mě hned omrzela.

5. Tvůj oblíbený den v roce?
To nevím. Každý den je něčím vyjímečným a každý den se něco může stát. Ale když se to vezme takhle, tak asi první červenec :) pak třeba Štědrý den, moje narozeniny...


Tak to by bylo všechno. Článek bude zase brzy, protože chci zvýšit aktivitu. Nevadilo by vám, kdybych u článků nastavila jejich vydání? Zítra jedu do Řecka a tam budu mít jenom telefon (možná, že přeci jenom něco napíšu) , takže napíšu tak čtyři články (vracím se 31.7) a budou sami vycházet. A nezapomeňte ještě napsat otázky, ať mám v příštím díle na co odpovídat :)Bye, bye! Your Lilly! :-*
lilly-diary.blog.cz


Jmenuju se Martin

17. července 2015 v 13:54 | L I L L Y |  POVÍDKY, BÁSNIČKY A PŘÍBĚHY
Ahoj! Znáte youtubera Jmenuju se Martin? Je to jeden z mých oblíbených youtuberů. Vždycky dost pobaví :D Pusťte si jeho video, po kterém se budete válet smíchy! :) (Video natáčel s Hoggym - Petrem Lexou :))


Deník z prázdnin :)

10. července 2015 v 23:15 | L I L L Y |  Můj deník

Ahojte,


jak se dneska máte? :) Nejprve se chci strááášně omluvit, že za červen je jen pět článků a poslední je z 26.června... Prázdniny jsou v plném produdu, tak se snažím blog alespoň dohánět :( Teď bude času víc (plus minus necelé dva týdny) , ale i tak nechci celé léto strávit za počítačem. Mám plně nabitý program :) Moře, koňský tábor, dovolená v západních čechách ... A taky chatu u babičky a dědy, ze které jsem právě přijela. Proto jsem nebyla aktivní :(Chodili jsme na výlety, na houby, sbírali jsme borůvky, jahody, maliny a další. Nebyl tam internet, ani elektřina. Ale přežít se to dalo :) Nevadilo mi to. Hrála jsem s bráchou (se kterým jsem tam byla) hodně badbinton, i přes hodně nepovedených hodů nás to baví :) Samozřejmě nesmím vynechat, že jsem Chodila na procházky do lesa s Kimem a Chickem (Čikem). To jsou psi mé tety, které tam babička s dědou měli i kvůli nám. Oba jsou kluci a vypadají jako lišky :D Je to plemeno Shiba Inu, původem z Japonska. Koukněte se na obrázky plemene :) ZDE . Kim je vlastně otec Chicka. Kim je víc klidnější, skromnější a hodnější. Chicko je hodně hravý, nenasytný a rozmazlený. Ale rozmazlený naštěstí do správné míry :o) Na druhou stranu Chicko je strašně spolehlivý a nezradí svého páníčka (ale občas vrčí).


Byli jsme tam s bráchou dvanáct dní a dnes odjeli. Bylo mi tam hezky :) Jezdíme tam každý rok už asi od mých čtyř let. Rychle jsem to schrnula, za to se omlouvám :( . Je už večer, měla bych jít spát. Koneckonců jsou prázdniny! A jak se prázdnin užíváte vy? Napište do komentářů! :)

Bye, bye! Your Lilly :-*