Červen 2015

Závěrečné video + vysvědčení

26. června 2015 v 14:51 | L I L L Y |  Videa

Ahojte,

vítám vás po týdnu zase na blogu! Víte, že dneska je vysvědčení?? A začínají prázdniny? Juuuupííííí!! Já se tak nepřekonatelně těšilaaa! Ale zároveň jsem i brečela... Protože tři děti odcházejí na gympl, třída se mění, jdeme na druhý stupeň (do 6.třídy) a budeme mít jiný život, jiné paní učitelky... A proto jsem udělala závěrečné video. Budu ráda, když mi dáte odběr na mém kanále, který najdete ZDE. A prosím, abyste se na video podívali :)Možná, že vám ukápla slza ... :´( A na vysvědčení mám samé jedničk, jen tu dvojku z tělocviku, no... Ty tři roky uplynuly rychle... :( :( :(

Bye,bye! Your Lilly :-*

Bleskovka č. 3

19. června 2015 v 2:00 | L I L L Y |  Bleskovky
 1. Jaké bude vysvědčení?
 2. Pojedeš k moři nebo na dovolenou? Kam?
 3. Pojedeš na tábor? Napiš o něm něco!
 4. Co budeš dělat v létě?
 5. Do jaké třídy nastoupíš příští rok?
 6. Bude příští rok na základce, střední nebo dokonce vysoké?
 7. Co ti vadí na létu? Aspoň tři důvody!
 8. Co máš ráda na létu? Aspoň tři důvody!
 9. Jaký letní design bys na tomto blogu chtěla?
 10. Chodíš na koupaliště?
 11. Máte zahradu?
 12. Roste vám na zahradě nějaké ovoce? Jaké?
 13. Pojedeš na Utubering?
 14. Jak by ses chtěla jmenovat?
 15. Navrhni nového smajlíka pomocé znaků na klávesnici!

Téma týdne: "Kolotoč lží"

17. června 2015 v 18:58 | L I L L Y |  Ostatní články ♥

Ahojte!


Devět dní jsem nenapsala žádný článek, tak je asi na čase, že? Po delší době to bude téma týdne. Dnešní téma mě fakt zaujalo a myslím, že na to se dá vymyslet spousta článků.

Kolotoč lží... Lež je všude! Ať už ti je dvacet nebo pět, určitě jsi toho byl svědkem. Té velké lži. Lež má krátké nohy a to přece víš. Jsou dva kolotoče- jeden malých a druhý velkých lží. Malý kolotoč- např. Holčička má světle modré boty a kamarádce řekla, že je má tmavě modré. Velký kolotoč- např. Vrah někoho zabil, popírá to. A proč vlastně lidé lžou?
Asi nechtějí, aby lidé znali pravdu. Určitě jsi také někdy zalhal... Nemáme si co vyčítat!
Ale lhát se nemá :) Samozřejmě, že občas to prostě nejde, ale lhát pořád nebo vymýšlet velké lži už je dost trestné. Něco podobného jako lež jsou pomluvy. Jeden pomlouvá druhého, , třetí prvního a druhý třetího. Za chvíli to ale všechny přejde. A jak to člověku nedělá dobře, když ví, co se o něm říká za lži... Většinou jsou pomluvy NEpravdivé! Dávejte si pozor, co o někom říkáte a nevěřte tomu, co u vás někoho pomlouvá. Vyhnete se konfliktům. A to je rada nad zlato! :)
Jednou je to tak, podruhé tak. Vždycky to ale budou lži, které bohužel všechny spojují a nikdo s nikým nemá tak úžasný vztah bez lží ... Nebo snad ano? ? Uvidíme, třeba jich pár je :) Každopádně, snažte se lhát co nejméně a budete mít lepší vztahy. Kolotoče lží jsou hrozné. Jestli se dlouho točíte na tom malém, dávejte pozor, ať najednou nepřeskočíte na ten velký!
Bye,bye! Your Lilly :-*

Blíží se prázdniny ... Ale pořád je škola!

8. června 2015 v 19:49 | L I L L Y |  Můj deník

Ahojte,

tak zase se ozývám :) Asi jste si všichni všimli, že se tak nějak blíží prázdniny a že už je dávno venku léto. Máte také takovou letní náladu a je vám všechno jedno? Já ano. Protože za chvilku budou prázdniny a já na školu kašlu. Jenže te si neuvědomuju, že škola pořád ještě je a já si můžu totálně pokazit vysvědčení. A jako bych to neříkala, taky se mi to (asi) povedlo.


Kosmetika a líčení- 1.díl

6. června 2015 v 12:54 | L I L L Y |  Tipy, rady a návody
http://www.vylecit.cz/assets/clanky/2011-12/clanek01265/upload/photo/large_essence-beauty-group-590.jpg

Ahoj všichni!

Napadlo mě, že bych udělala článek o kosmetice. Bude jich víc, nebojte se ;-) I když mi je 11, maluju se. Ale ne pořád, jen doma pro kreativitu, vyjímečně si to vezmu i do školy. Takže doufám, že vám to pomůže! Dnes to budou vlastně jenom tři produkty , ale příště se zaměříme na lesky na rty, popříště na oční stíny a pak ještě na spoustu dalších věcí :-) Snad se vám bude článek líbit a hlavně Tannie, která si o něho napsala!