Květen 2015

Škola v přírodě, víkend... Zkrátka novinky! :3

31. května 2015 v 19:42 | L I L L Y |  Můj deník

Ahojte,

konečně další článek! Ani byste nevěřili, co se všechno stalo. Stalo se toho totiž docela dost. Takže se připravte, že u tohoto článku pár minutek posedíte, protože nebude moc krátký :)

V pondělí jsme tedy odjeli na školu v přírodě. V autobuse jsem seděla sama, ale litovat mě fakt nemusíte, nebylo tak hrozné, když po vás nikdo nic nechtěl, mohli jste si udělat mnohem víc místa a spoustu dalších (ne)výhod.


Pokoje byly předem dohodnuté, jenže jak se dalo čekat- těsně před ubytováním se všechno změnilo. Bylo to přesně tak, jak náš pokoj nechtěl. Jo, byla jsem s "jistou holkou" -.- Ne, že by to nějak zase skřípalo, ale nebylo to dobré ani pro jednu z nás (byly jsme tři). No řekněte mi, nebylo by pro vás těžké být na pokoji s holkama, které jsou nejlepší kamarádky a vy jste vlastně úplně sama?? Hrůza a běs.


Nejdřív ony pomlopuvaly mě, pak já je. Nejdřív jedna kamarádila s tou druhou, třetí byla sama. Po druhé spolu nemluvila ani jedna a jednou se dokonce stalo, že jsme se bavily všechny tři :O Boží zázrak!


Vařili... No :D Dát nám jeden knedlík a kuře na paprice... Trošku fail ne? :3 A kdyby jste viděli, kolik nám dali špaget... Jak pro mého dvouletého brášku -.- Ale to jídlo nebylo zas tak hrozný... některý ale jo :/. Ubytování měli ok, až na skřípavou dvojpatrovku a dveří, které absolutně nešli zavřít. Jinak tam měli leguána a bowling! Bowling jsme hráli v úterý, z něho jsem byla fakt nadšená! To je jednoznačně a hlavní + !


V pondělí jsme se jen "prošli" , aby jsme věděli, jak to tam vypadá. V úterý jsme měli jet autobusem do Neratova (kdo nevěděl, je to kostel známý prosklenou střechou) a na zpátek jít pěšky (12 km). Jelikož hodně pršelo, šli jsme až ve středu.


Podobná, ale mnohem horší a delší túra byla ve čtvrtek- nejzajímavější den. Šli jsme z Nové vsy až na Masarykovu chatu (20 km). Šli jsme 6 hodin, no HRŮZA! I když jsem se krásně prošla, pak už bolely nohy. Všichni jsme měli prázdné žaludky a tak jsme se na té chatě mohli najíst (překvapivě :3). Já si chtěla dát jen hranolky a ten pán: "šup šup! Honem, nemám čas!"


A na zpátek jsme jeli autem, a já si povídala s jedním klukem z Ameriky. To bylo nej :D Nikdy jsem si jakože nepovídala takhle s cizincem. A říkala jsem něco anglicky, překvapivě mi rozuměl :D (i když umí česky). Když jsme přijeli, byla jsem utahaná a hned lehla do postele. To jsem si měla ještě zabalit, připravit sebe i další čtvrťačky na discotéku... To balení nebylo tak hrozný, ale ta discoška... :D


Nabídli jsme (vlastně já ne) čtvrťačkám, že se k nám můžou přijít namalovat, protože naše líčení... (výbavička ZDE) A skončilo to mým leskem v koši. Ok, stejně byl moc výrazný a nepoužívala jsem ho. Ale i tak ho mohly zavřít a nenechat ho celý vytéct... A pak jsem to musela drhnout kartáčkem na zuby... Protože ta čtvrťačka to odmítala vyčistit -.- Stejně jako jsem musela drhnout lak na nehty na skříni... Po asi hodině jsem byla připravená a začala discotéka - nejprve vlastně vyhlašování soutěží.


V soutěži v pořádku jsme skončili třetí (náš pokoj). Jinak se vyhlašovaly menší soutěže. A pak začala discotéka. Nejdřív jsme si tancovali na dobré písničky, úak nastal ploužák. Ne, ne, to prostně ne! Holky musely někoho vyzvat... bože! Takhle nás týrají... :3 :( :D ... Tak jsem tancovala s jedním klukem, který je naprosto v pohodě (ne, že bych s ním chtěla chodit, ale nic proti němu nemám). A když si měli volit kluci, vyzval mě jeden z nejhezčích kluků ze třídy. Pro většinu holek nadšení. Jenže pro mě sklamání. Kromě toho, že je jeden z nejhezčích, je taky jeden s největších debilů! (Sorry Ondro :3)


Následující den jsme jeli zpátky.... Domů. Škola v přírodě byla fine, dala naší třídu dohromady, jen byla naše poslední... Sice pojedeme na adapťák, ale už nikdy na školu v přírodě, nikdy v téhle sestavě. Vznikli díky švp dva nové páry a kluci a holky se začali aspoň trochu víc bavit. Díky všem :3


A teď k víkendu. Včera jsem byla na dni dětí, byly tam různé soutěže, hry a vyrobila jsem si svojí podkovičku. Taky tam byly závody, skončila jsem překvapivě druhá! Dostala jsem medaili , set na bedbington a nějaké ještě blbůstky. Líbilo se mi tam. A co vy? Jak jste se měli? :)


Bye, bye! Your Lilly :-*
(PS: můj nový podpis ↑ :D)

INFORMATIONS FOR YOU :-* / iNFORMACE PRO VÁS

24. května 2015 v 18:26 | L I L L Y |  Ostatní články ♥

Ahojte,


vítám vás po kratičké době u dalšího článku :D Chtěla bych sem napsat pár informací ohledně sebe a blogu. JE to spíše do deníku, ale tam píšu pořád a ostatní rubriky jsou poloprázdné :-/ Prosím, aby si toto přečetli hlavně moje affs.


V pondělí jedeme na školu v přírodě. Je tam sice wifina, ale na tu moc času nebude a na mobilu psát články asi nebudu :D (vlastní notebook nemám, tablet taky ne). Takže nebudu psát články, obíhat affs, nebudu odpovídat na komentáře a e-maily, nebudu komentovat vaše blogy, atd...


Tolik k blogu. Ale teď jiná věc- pokoje. Zhruba víme, jak to bude, ale to nic nemění. Až tam přijedeme, všechno bude jinak. než jsme si domluvili. Už jsem vám psala o problémech s Karolínou - ty už se vyřešily, ale ne tak doslova. Pořád jsem ve třídě (jakoby) sama. Jsou tam další holky, se kterýma se kamarádím, ale zároveň mě odstrkují. Každá je nejlepší kamarádka s tou druhou a jsou to dvojice. Já jsem sama.


Je to naše poslední škola v přírodě, příští rok jdeme na II.stupeň (tam se už nepořádají, max. jenom lyžáky :() , tři lidi z naší třídy odejdou a já si jí asi moc neužiju.
Možná si říkáte, že jsem strašný pesimista. Nejsem, pouze jsem připravená na nejhorší. A zároveň se tam těším - berte mě jako realistu. Někdy ten nahled je lepší, někdy horší.


Snad se škola v přírodě vydaří a všechno kolem ní taky. Snad si ještě užijeme poslední školu v přírodě :) Mějte se krásně, lillyadiaráci! :-* Love you..

Vystoupení

24. května 2015 v 8:37 | Lilly |  Můj deník

Ahojte,

po delší době zase další článek. Neměla jsem vůbec čas, měli jsme hodně testů, zkoušek... A k tomu ještě zkoušky a generálka z představení - strašidelný hrad.
Bylo to taneční představení. Hlavní role měli čtyři děti, které našli klíč od srašidelného hradu. Ten byl zakletý a aby se zase vše vrátilo do normálu, museli najít třináct střepů a doplnit je do erbu hradu. V každé komnatě byl jeden střep. A aby to nebylo tak jednoduché, v každé komnatě na ně číhala nějaká strašidla.
To k původu představení. My jsme byly čarodejnice a byly jsme v 11.komnatě. Měli jsme dlouhé sukně, ve vlasech větve a hodně přemalované. Nechyběli nám ani nehty nalakované na černo. Než jsme šli na pódium, v šatně jsme hráli městečko palermo. A každou chvíli se upravovali, aby jsme na tom jevišti skvěle (hrůzně) vypadaly. Když jsme šly všechny na pódium (v hledišti bylo 496 lidí :O ) a začaly jsme tancovat. Nikdo nic nepokazil a chtěli jsme na jevišti zůstat ještě delší dobu.
Vystoupení se konalo v hradecké Filharmonii. Bylo hodně žádané a hned druhý den byly vstupenky vyprodané. Byla to velká akce, našít kostýmy, udělat kulisy, vymyslet hudbu, choreografii... Bylo to prostě WOW. Potom byla děkovačka a všichni moooc tleskali. Každoročné závěrečné představení je za námi!

Králíčci

16. května 2015 v 12:02 | Lilly |  POVÍDKY, BÁSNIČKY A PŘÍBĚHY

Ahojte,


založila jsem si nový blog a byla bych ráda, kdyby jste ho podpořili ZDE. Mám svého králíčka Kiki a o něm (o ní) jsem vytvořila i svůj blog cute-kiki.blog.cz. Brzo seženu nějaký ten design a začnu fotit. Budu opravdu moc ráda, když se na něj juknete ;-) A teď ke článku. Rozhodla jsem se vymyslet básničku o králíčkách. Prosím vás, nekopírovat bez zdroje a mé ikonky!


Uši má velké jako hrom
a proto také všechno slyší
a každý den se schovává
ve své malé skrýši.

A našem si pochutnává?
Zelí, mrkev, zrní, tráva...
Pije vodu z napáječky
a rád si běhá po venku.

A to se teprv divte!
Nepředběhne jenom želvu,
ale také psí fenku!
A aby toho nebylo málo,
je to také skokan.

Skokan velký, šikovný
ještě víc než klokan!
Nevěříte? Nevadí.

Ještě totiž nevíte,
co se skrývá v té velké skrýši,
je to zvíře - které všechno slyší.
A na čem si pochutnává?
Zelí, mrkev, zrní, tráva.

A je to velký skokan,
ještě víc než klokan.
Rád si běhá po venku
a nepředběhne jenom želvu!
Nýbrž také psí fenku.

Tak už tedy víte, co za zvíře to tedy je?
Teď už možná věříte - králík!

Image TAG

12. května 2015 v 18:29 | Lilly |  Tagy

Ahojte,


mám pro vás druhý tag! Což znamená, že opět někoho zataguji ;-) Tentokrát to bude Image TAG. O tom jak vypadám, otázky na můj image a podobně. S kamarádkou jsme si udělaly patnáct lístečků s tagy a vylosovala jsem si Image TAG. Tak jdeme na to! A jinak, můžete se těšit na nový design :-)


Jsi brunetka, blondýna, zrzka...
Jsem brunetka :-)

Nosíš rovnátka?
Ne, ale brzo budu :(

Jaké je tvoje BMI?
17,1 - podváha. Ale mně se nezdá, že bych měla podváhu, jím normálně :-/

Kolik vážíš?
Vážím 38,3 kg.

Kolik měříš?
Měřím 149 cm.

Barva tvých očí?
Modrá.

Jaký máš radši styl: elegant nebo emo?
No emo nesnáším, takže elegant :-)

Nosíš náhrdelníky?
Moc ne, jen někdy.

A náušnice?
To ano :-) Moc ráda!

Držela jsi někdy dietu nebo hladovku?
Ne. Jestliže mám podváhu, tak to ani nepotřebuju :-) Ale nemusí to být špatné.


Zatagovávám: Mishelle Kap, Little Monster a Karin (reveriedreams)
Musíte odpovědět na blog nebo do komentářů na tyto otázky :-)
Samozřejmě může kdokoliv!

Nevíš, co je BMI?
BMI je věc, pomocí které si můžeš ověřit, jestli vážíš akorát. Můžeš i online, stačí kliknout třeba SEM. Napiš svou váhu, výšku a věk a zjisti, jestli vážíš akorát! :-)

♣ Moje víkendové ranko ♣

10. května 2015 v 8:03 | Lilly |  Můj deník

Ahojte,

tak jak se máte? Já docela okay :) Dneska je den matek, něco jsem vyrobila a něco ještě rychle koupím, abych měla dvě věci. A c dáte mamce vy?


Rozhodla jsem se, že vám rychle popíšu moje víkendové ráno :) Nikoho to asi nezajímá, ale pokud ano, budu moc ráda!

 • 7:30 - vstávám
 • 7:35 - vezmu si notebook do postele
 • 8:00 - snídaně
 • 8:15 - převleču se
 • 8:20 - vyčistím si zuby
 • 8:23 - čtu si
 • 8:45 - Nakrmím Kikinku (náš králíček:)
 • 8:55 - jdu ven, projet se na kole atd...
 • 9:25 - sednu si zase na 30 min k noťasu ;-)
 • 9:55 - něco dělám, vyrábím či co :D
 • 1O:OO - vynáším svůj koš -___- Ale jenom v neděli :DTak to by bylo asi celé moje ranko :) NEní to přesě, takže se nedivte. Určitě někdy něco je jinak. Zároveň tento článek je speciál za 1000 návštěv za 1 měsíc a necelých 14 dní! No wow!Neuvěřitelné, děláte mi radost! Mucky :-* Tak jo, přeju vám krásný den matek a doufám, že se vám článek líbil. Nezapomete napsat, co dáváte ke svátku matek a jak vypadá vaše ráno, každý komentář mě potěší. A ještě jednou moc děkuji za návštěvy! Je to božííí! ;-)) Někdy příští týden vyjde video, když jste si tak psali! Těšte se! :-)

Zničené sebevědomí aneb mixer nemožností...

8. května 2015 v 19:52 | Lilly |  Můj deník

Ahojte,

i když není neděle, článek z mého života prostě nepočká. Taky se vám stává, že máte nějakou dobu strašný nepořádek? Ne, teď nemyslím v pokoji. Ale myslím to tak, že je prostě všechno špatně a naruby. A u mě se to teď děje.


Začalo to samozřejmě v pondělí. K nám přijela pouť a já s nejlepší kámoškou na ni chtěla jít. A ona se zeptala Terky, jestli s námi nepůjde taky. Jenže nemohla. A to zaslechla Karolína (už na to nemám nervy, její blog najdete ZDE) a chtěla tam jít s námi. Jenže to jsem zaručeně nechtěla, protože vím, jak narušuje ona kamarádství s mojí nejlepší kámoškou. A tak jsme se s kámoškou pohádaly a bylo to. Ona šla samozřejmě za Karolínou a šly tam spolu. Už od prvního dne si mě nevšímala, s Karolínou na mě byly hnusné a furt mě provokovaly. Nevím za co. Na facebooku se to taky pěkně semlelo. Karolína začala mě pomlouvat mým kámoškám a všem, kdo na mě byli do teď hodní. A na facebooku se mi furt od nich objevují komentáře. Nestíhám si je mazat a když je smažu, píšou mi, že jsem trapná.


Nemůžu za to, že taková je. Je celkem oblíbená, ale jenom kvůli facebooku. Je ale taky nevděčná a sprostá. Stará se většinou jenom o sebe a její jedno, co prožívám teď třeba JÁ. Já už nevím, co mám dělat. Nejradši bych jí ten facebook smazala, i blog, email, všechno. I ji samotnou. A byla zase nejlepší kamarádka s mojí dosud nejlepší kamarádkou, o které tu píšu. A je mi celkem líto, že příští týden máme focení. Chtěla jsem mít pofi fotku jako nejlepší kamarádky, jenže to se asi do středy nebo do pátka nespraví. Je mi z ní zle. Nenávidím ji. Zničila mi všechno, co jsem měla. Samozřejmě obrazně. Kamarádky, sebevědomí a spoustu dalších věcí. A to jsem s ní yla nejlepší kámoška! Budu to muset takhle vydržet minimálně další dva roky, pokud se nedostanu na gympl, tak až do devítky. Nevím, čím jsem si todle všechno vysloužila. Ale trápím se dost, furt na tím přemýšlím a každý den je to ten samý kolotoč! Tak co mám dělat? Plačící


Otázky pro vás

4. května 2015 v 20:16 | Lilly |  Zábava

Ahojte,


vítejte u dalšího článku. Celkem mě překvapilo , že i s tímhle článkem mám za květen už 12 článků! A to je 4.den v květnu :O To je mazec! A teď už k tématu. Vůbec jsem nevěděla, jestli toto mám zařadit mezi bleskovky. Ale to asi ne. Chtěla bych se vás zeptat na pár otázek, tak na ně pište do komentu. A prosím vás, potřebuju fakt jakože odpovědi, ne "Nevím. Nebo - takhle to nechej :-)" to mi nepomůže. Díky ;-)

 1. Jaký bys chtěl/a design na mém blogu? (Tzn.-jaký typ nebo barvy.)
 2. Kdy bych si podle tebe měla změnit design?
 3. Chtěl/a bys, abych pro vás natáčela videa?Šikana

3. května 2015 v 8:43 | Lilly |  Ostatní články ♥

Ahojte,

Slyšeli jste o "názorovkách"? Rozhodla jsem se jednu napsat. Dnes budu psát o ŠIKANĚ. To, co někdo někomu dokáže udělat, mě až děsí. A možná, že i vy máte zkušenost s šikanou. Zkopírovala jsem článek o šikaně z webu alik.cz a pak odpovím na pár otázek, cosi o tom myslím já. Takové jsou názorovky :-)

KLIKNĚTE NA CELÝ ČLÁNEK


Bleskovka č.2

2. května 2015 v 13:56 | Lilly |  Bleskovky
 1. Vyplnil/a jsi blogový dotazník? Pokud ne, vyplníš ho?
 2. Jaký článek ti na blogu hodně pomohl (konkrétně)?
 3. Líbí se ti design, co mám? Nebo co ti na něm vadí?
 4. Jaký typ článků ti na mém blogu nějak chybí?
 5. Máš nějaké zvířátko?
 6. Pojedeš letos na nějaký tábor, nebo k moři?
 7. Co myslíš, že budeš mít na vysvědčení?
 8. Těšíš se na prázdniny? Víš, že budou za necelé dva měsíce?
 9. Fotíš #SELFIE?
 10. Jakou čteš knihu? Napiš mi něco o ní.
Tentokrát rozdávám diplomky prvním třem odpovědím.

Blogový dotazník

2. května 2015 v 13:46 | Lilly |  Zábava

Ahojte,

vytvořila jsem blogový dotazník, díky kterému zjistím, co mám změnit, co zanechat a podobně. Chci vědět, co si o mém blogu myslíte prostřednictvím dotazníku. Je to deset otázek, zabere to fakt jen minutku. Každá odpověď je mi k něčemu velmi platná :-) Děkuji vám! LILLY


-----------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------

Catherin v jiném světě #2

2. května 2015 v 10:14 | Lilly |  Ostatní články ♥

Ahojte :-)


Tak jsem tu zase s Catherin v jiném světě (2). Nečekala jsem, že si ji až tak oblíbíte, a že bude takový nával komentářů! :-) Tak jdeme na to :-)
PS: OMLOUVÁM SE ZA PRAVOPISNÉ CHYBKY :-D


Hodnocení AFFS

1. května 2015 v 19:34 | Lilly

Ahojte :-)


Nechci kopírovat, ale u Vladěnky jsem viděla hodnocení její affs( jinak moc děkuji Vladěnko). A tak jsem se rozhodla, že vás, mé affs, ohodnotím také :-) Takže jdeme na to!

Aňule- Moc fajn holka, má obvzlášť suprový blog!

Bezejmenná - je naprosto v pohodě, blog je taky celkem dobrý :-)

Vladěnka- Úžasná holčina, prostě nejlepší! A její blog mě obvzlášť baví- jsi nej Vladěnko :-)

Karin- Sice nejsi moc aktivní, ale mám tě ráda a tvůj blog taky (my to víme :-D)

Terezka Ohnsorge- Skvělá holka, strašně suprový blog!

Mishelle Kap- Obvzlášť neaktivní... Je sice pravda, že jsem se zapsala já u ní, ale i tak moc články nepíše a sem taky nechodí...

Crazy Cloverleaf- Vůbec vás (je jich víc) neznám, nechodíte sem... Ale zase jste v affs krátkou dobu.

Vejisek72- I když se známe teprve chvilku a v affs jsi taky jen chvilku, chodíš jsem často a mám tě moc ráda!

Doufám, že jsem vás potěšila a neurazila :-)Catherin v jiném světě #1

1. května 2015 v 10:51 | Lilly |  POVÍDKY, BÁSNIČKY A PŘÍBĚHY

AHOJ!

Rozhodla jsem se, že pro vás začnu psát povídku Catherin v jiném světě. Bude to o obyčejné dívce, která byla na prázdninách... Chtěla se jen projít lesem, a přitom se dostala do bandy vlků, kde musí strávit tak dlouho, dokud nevyspěje. Vlci jsou moderní a Catherin od nich dostává, co jen chce. Je to takový netradiční článek, ale snad se vám bude líbit :-)

Šla jsem úzkou cestou.Tak uzoučkou, že nebyla ani skoro vidět. Byla půlnoc a já se táhla lesem s baterkou, celá ustrašená. Šla jsem mezi několika stromy, byla mi zima. Ale co se dalo dělat, musela jsem jít dál.