Březen 2015

Dear Diary- 29.3

29. března 2015 v 6:00 | Lilly |  Můj deník
je neděle a proto je čas na článek z mého života - deníku. Taky občas počítáte, jak dlouho budete spát, kolik dní ještě zbývá do prázdnin a podobně? Bohužel, todle v matematice nikdo neocení. Na blogu jsem to ještě nepsala, ale 22.dubna dělám příjímací zkoušky na osmileté gymnázium. Strašně se učím, a to mi věřte! Snažím se ve škole co nejvíc, ale někdy to tak bohužel nevypadá. Projíždím si látku, co jsme ještě nedělali a hlavně, snažím se, abych na příjímačkách neměla moc velký stres. Bohužel, je 29.března a za necelý měsíc budu sedět v lavici v úplně jiné lavici a budu se mořit v textu. Strašně moc bych se chtěla na ten gympl dostat. Učím se přes SCIO, které nabízí fakt dobré testy. Například obecné studijní předpoklady, internetovév kurzy a další. Chtěla bych se vás zeptat (kdo tedy má už s přijímačkami zkušenosti) nějaké rady a tipy na učení, stres a podobně... Prostě na cokoliv, všechno ráda uvítám!

A teď už pryč od učení = právě naopak! Pořád počítám, kdy už konečně budou letní prázdniny! Já se nemůžu a nemůžu dočkat! My dostáváme vysvědčení už v pátek, ne v úterý, protože po víkendu je už Ředitelské volno! Já se fakt nepřekonatelné těším. Jedu s mojí BFF Kájinnkou ♥ na koňský tábor už se na prostě se něj strášně těším! A taky pojedeme někam na dovolenou a k babičce na chalupu, Kája bude mít narozeninovou oslavu atd... No prostě se strašně moc těším na prázdniny! A VY? smajl

Jo ještě jedna věc ... Chtěla bych vám jenom říct, abyste nejdřív uvažovali, co píšete za komentáře. Teď nemluvím ke všem, ale opravdu mě štve, když píšete sporsté komentáře a já je musím o stošest mazat. Tak vás moc prosím! Blog není žádný debatní kroužek. OKEY? Mějte se hezky, vaše Lilly!

Dopis mamince

28. března 2015 v 10:26 | Lilly |  POVÍDKY, BÁSNIČKY A PŘÍBĚHY
Vejde matka do pokoje své dcery. Pokoj je prázdný a na posteli leží obálka. Obávaje se nejhoršího, otevírá matka dopis a čte následující:
"Milá maminko, je mi líto, že ti musím říci, že jsem odešla z domova se svým novým přítelem. Našla jsem u něj opravdovou lásku, měla bys ho vidět, je roztomilý, s tím jeho bohatým tetováním a piercingem a především s jeho obrovskou motorkou! Ale to není vše, maminko, jsem těhotná,a a Abdul říká, že si budeme žít krásně v jeho karavanu uprostřed lesa. Chce se mnou mít ještě mnoho dětí a to je i můj sen. A protože jsem přišla na to, že marihuana je vlastně prospěšná, budeme pěstovat trávu i pro naše přátele, aby nemuseli tak strašně trpět, až jim dojde kokain nebo heroin. Zatím budu doufat, že věda najde konečně nějakou látku proti AIDS, aby se Abdulovi dařilo opět lépe, on si to opravdu zaslouží. Maminko, nemusíš mít strach, je mi už 13 a umím se o sebe sama postarat.Doufám, že tě budu moci brzy navštívit, aby jsi poznala tvoje vnoučátka.
Tvoje dcera
PS:Mami, všechno je to pitomost, jsem u sousedů. Chtěla jsem ti jen říct, že jsou horší věci, než to vysvědčení, co leží na nočním stolku. Mám tě ráda.

Co jsem dostala k narozeninám 2.

28. března 2015 v 10:08 | Lilly |  Zábava
Ahoj! Chtěli jste druhý díl Co jsem dostala k narozeninám, tak ho tu konečně máte! :-)Obal na mobil- růžový Caliber


Knížky Spolek Holek Lékorek 1,2Pyžamo modréPlyčová ovečka, krásně huňatá (je na suchý zip, po rozepnutí je jako polštář)


Mikina, tričko a poloriflové modré kraťasy.


Keramická kasička v podobě šneka.


Jak vlastně vypadám?

23. března 2015 v 19:17 | Lilly |  Ostatní články ♥

Nafotila jsem pro vás pár fotek,aby jste věděli, jak vlastně vypadám :-)Která je nejhzčí? Vím, nejsem žádná kráska, ale život je život!


Téma týdne: "Co bude dál?"

23. března 2015 v 14:01 | Lilly |  Ostatní články ♥

Víme, co bude dál? Jak bude vypadat budoucnost? A co se může stát?

http://img.blesk.cz/img/1/normal620/1512369-img-elektronika-budoucnost-robot-veda.jpg


Nový design ♥

22. března 2015 v 19:14 | Lilly |  Info blogu
Všimli jste si, že mám nový design? Mysleli jste si, že jste na jiné stránce? Tak to já nejdřív taky. Blogerka, která ho vytvořila, je fakt suprová grafička. A to od objednávky udělala do jedinýho dne! Zde je její blog: infinite-silence.blog.cz
A moc ti díky!

Náhled:


Jarní Prázdniny

14. března 2015 v 23:06 | Lilly |  Můj deník
Ahoj! Tak jarní prázdniny utekly jako voda Nerozhodný A zase škola... No nic, trošku si zpříjemníme náladu a tedy jdeme na ty novinky, co se staly. Takže jako první, málo častou věc, bych chtěla zmínit to, že mám malého brášku Eliáška :-) Narodil se 9.3. Měří 50 cm a váží přes 3 kg.

V sobotu 7.3. jsme s bráchou odjely k babičce do Kolína. Hrály jsme spoustu her. V pondělí jsme šly s tetou a bratrancem a ještě bráchou do Vodního světa Kolín. Mně si chytly hlavně skluzavky a tobogány. Dávaly jsme si s bráchou a bratrancem závody na skluzavkách, většinou jsem vyhrávala právě já. V úterý jsme se šli s bráchou a babičkou podívat po Kolíně. Byli jsme na mostě, v cukrárně, u Labe, v knihkupectví, na náměstí... Ve čtvrtek jsme jely do T P C A (Toyota Peugeot Ciotroen Automobile). Byli jsme tedy v automobilce, kde se vyráběly auta. Nejdřív nám pustily filma pak jsme dostaly ochrannou přilbu a brýle a taky přijímačky, ke kterým se nasadily sluchátka a vy jste poslouchaly komentáře toho pána, co nás provázel a taky už nahranou řeč. Všude byly stroje! Vyráběly dveře, plechy... Jeden robot vedle druhého, samé dráty... My jsme jely na takovém "vláčku", takže jsme tam nechodily pěšky. Byli jsme všude a viděli jsme i hotová nádherná nablýskaná auta. To se mi moc líbilo!

V sobotu jsme jeli s babičkou, bráchou, sestřenicí a mnou do Poděbrad. Byli jsme na zámku a kupovali jsme si lázeňské oplatky (já s příchutí bílá čokoláda a ještě jedna s příchutí jogurt a brusinka). Pak jsme šli na oběd a dali si GYROSE. Jenom jsem si ho dala s Chilli omáčkou- a při jezení jsem toho pálivě litovala. U babičky a dědy v Kolíně jsme se koukali taky na MS v biatlonu (Můj vzor = Gabriela Soukalová) a hráli jsme spouuustu her. Babička taky dobře vařila.

V sobotu večer si ale pro nás s bráchou přijel táta, sbalili jsme kufry a odjeli domů. Spatřila jsem poprvé Eliáška a pak jsem se pustila do referátu o kytce ibišek. A jak jste si jarňáky užili vy?

Nadpisky do menu- Glitter Disney modré

7. března 2015 v 14:35 | Lilly |  Ostatní články ♥
Kopírovat jen se zdrojem!

Reklamy SEM!

7. března 2015 v 11:38 | Lilly

Reklamy mě začaly na blogu pěkně štvát! Takže jsem udělala článek, kam je klidně dávejte. Pokud chcete, aby vám někdo dal hlas, koukl se na váš blog tady to klidně můžete napsat. Ale jinak mažu a blokuju!


Poradna

7. března 2015 v 11:33 | Lilly

Potřebuješ s něčím poradit? Na něco se mně chceš zeptat ohledně lásky,puberty,rodinných problémech, škole, blogu, zdraví... Prostě nacokoliv? Tady máš prostor! Vždycky napiš, kolik ti je a jak se jmenuješ, popř. jestli jsi kluk nebo holka. Pomůžu ti v osobních problémech nebo v jakýkoliv jiných věcech. Napíšeš otázku a tak do týdne je tam odpověď (pokud zrovna není pozastavení) ! Tak neváhej a ptej se! Usmívající se


PS: Jelikož mi je jen 11, na většinu dotazů odpovídá Ketty (Sabča,17 let) :-)


  • Nespamuj!
  • Nebuď sprostý/á!
  • Ptej se na otázky, které mají smysl (otázky typu: Jak se máš? Jak mám zalít kytku? apod mažu a ignoruju!!!)
  • Odpovídat na otázky můžu jen já, nikdo jiný!
Těším se! ;-)

Téma týdne: " Svět z plastu"

7. března 2015 v 10:26 | Lilly |  Ostatní články ♥

Tak jsem tu zase s tématem týdne. Tentokrát je to Svět z plastu. Jaký by byl svět z plastu? Přemýšleli jste nad tím? Poškodilo by to životní prostředí?Pozastavení

7. března 2015 v 8:33 | Lilly |  Info blogu
Ahojky!

Od soboty 7.3 tu nebudu. Jedu do Kolína k babičce a dědovi. Budu tam asi do další soboty- 14.3. Ještě nevím. Ale ve stědu se mi narodí bráška... Těším se, ale zároveň se děsím, že nás bude pět. Bude se jmenovat Eliášek. Snad to vydržím... To byla taková krátká informačka, takže se mějte a pa! :*

Co jsem dostala k narozeninám 1.

4. března 2015 v 19:25 | Lilly |  Zábava
Tak tedy jsem vyfotila své dárky, co jsem dostala k narozeninám. Snad se líbí :-) Zatím jsme slavili jen s kamarádkami a s rodinou, zbytek rodiny mi předá dárky později. To potom samozřejmě také nafotím. Takže proto se článek nejmenuje Co jsem dostala k narozeninám, ale Co jsem dostala k narozeninám 1 . Chápete :-D Tak jo, pustíme se do toho!

Rifle a mikina

Dvojdílné fialovo-růžovo-bílo-modré plavky s palmičkami.Série knížek (1,2,3) Kouzelní koníci :-)
Hra, kde si můžu vyrobit sněžítka :-)
Deodorant Rexona a voňavkaGelovkyZápisník s koněm


Pardubický zápisník (zápisník s památkami Pardubic)

Tak, to už je všechno. Jak se vám dárečky líbí? Já jsem spokojená :-)
Vaše Lilly!