Radírna #2- Jak se hezky namalovat?

27. února 2015 v 20:11 | Lilly & Betty |  Tipy, rady a návody
Ahoj holky!

Konečně pátek... že? Ach! To mi chybělo! Ještě že za dva týdny jsou jarňáky. Bez nich jsem asi už mrtvá. Alespoň "týden" volna. Mě by stačilo, kdyby letní prázdniny 6x do roka. Já vím, jsem skromná a víckrát to nepotřebuju Smějící se A teď už k tématu... Možná jste si všimli, že autor článku není jen Lilly. Dnes mě bude provázet moje o necelé dva roky starší kamarádka Betty. Tam vám hezky ukáže, jak se pěkně namalovat. Ona to totiž moc dobře umí Mrkající Budete vypadat úžasně! Líbající
Ze šuplíku vyhrábni oční stíny, řasenku, tvářenku a něco na pusu. Vybírej podle tvého vkusu. Máš? Výborně. Myslím, že můžeme jít na to.

  1. Nejprve si vezmi oční stíny. Já mám ráda oční stíny světlejší, barvu mezi šedou a zlatou, spíš béžovou. A opatrně si stíny naneseme na obě víčka. Pokud jdeš do školy, dbej na to, aby oči vypadaly pěkně a vol spíš světlejší barvy. Namaluj si víčko hlavně vespod. Tam to dělá největší dojem. Namalovat si víčko úplně nahoře až trochu pod obočím není moc přitažlivé.
  2. Potom si vezmeme řasenku. Když si aplikujeme na oči řasenku, musíme mít co nejvíc vykulené oči. Nejlépe se to maluje. Řasenku naneseme od spod řas až po část nahoře. Pokud se ti podaří trošku řasenku mezitím obtočit, je to skvělé. Řasy se ti k sobě nebudou lepit. Můžes si namalovat i dolní řasy, ale jen opatrně, protože jsou menší a namalovat si je silně nedoporučuju.
  3. A jdeme na tvář. Vezmeme si nejprve tvářenku sladitelnou s naší pletí. Trošku si aplikujeme na pravou tvář a pak i na levou. Pokud chceme zvýraznit červené tváře, vezmeme si tvářenku červenou a lehce ji aplikujeme.
  4. No a nakonec přichází pusa. Nejprve si vezmeme nějaký lesk na rty a opatrně natřeme dolní část rtů a malinko i tu horní. A pak obtiskneme. Pokud si chceš aplikovat i rtěnku, tu vždy až po lesku. Pokud by jsi to udělala obráceně, na lesk by se ti přichytila trocha rtěnky. Mohlo by se stát, že by lesk ztratil potom svůj lesk.


Snad ti to pomohlo :-) Uvidíš, že když si nasadíš dlouhé náušnice a hezky rozčešeš vlasy, budeš středem pozornosti. ;-)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pixie Pixie | 5. března 2015 v 10:29 | Reagovat

Nejvíce sem se zasmala:
...me by stacilo kdyby byly letní prázdniny 6x do roka. Ja vím sem skromna...

XDXDXDXDXDXDXDXDXD

2 Lilly Lilly | E-mail | Web | 7. března 2015 v 8:29 | Reagovat

[1]: :-D Ale bylo by to super, ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama